Krabičková dieta představuje ideální řešení pro každého, kdo chce jíst zdravě, udržet se ve formě nebo zhubnout bez zbytečného stresu a ztráty času s nákupy a vařením. U nás najdete chuť, kvalitu a pohodlí v jednom balíčku, respektive krabičce, a s doručením až k vašim dveřím. 

Programy krabičkové diety

LOWCARB KRABIČKOVÁ DIETA PRO ZDRAVÉ HUBNUTÍ

Low carb krabičková dieta je založená na omezení sacharidů a zvýšení příjmu bílkovin a zdravých tuků. Bohatá na kvalitní suroviny, bez cukru, lepku, polotovarů a umělých sladidel. Jen zdravé tuky, bio maso, zelenina a minimální množství sacharidů.

Cena od 430 Kč/den

BEZLAKTÓZOVÁ PALEO KRABIČKOVÁ DIETA

Bezlaktózová paleo krabičková dieta vychází z principů paleolitické stravy a zahrnuje především maso, ryby, zeleninu, ovoce, ořechy a semena.
Přirozeně bez laktózy, lepku a polotovarů, obsahuje hodně bílkovin, zdravé tuky a maximální obsah mikroživin

Cena od 430 Kč/den

Aktuální jídelníček Lowcarb

*Jídelníčky jsou dostupné online min. 14 dní dopředu.

Jak vám krabičková dieta zpříjemní život 

Krabičková dieta je založena na konceptu pravého jídla. To znamená žádné prášky, koktejly nebo jiné náhražky – protože zkratky ve zdravém životním stylu nefungují. Proto jsou naše krabičky plné skutečných, čerstvých a přirozeně zpracovaných surovin, které zaručují nejen vynikající chuť, ale i maximální nutriční hodnotu.

Koncept založený na 3 jídlech denně bez nutnosti svačinek

Jedním z hlavních přínosů naší krabičkové diety je koncept založený na třech jídlech denně, který zasytí až na 5 hodin. Jen snídaně, oběd a večeře. Svačinky neděláme, protože mnoho vědeckých studií prokázalo zdravotní benefity v souvislosti se snížením frekvence jídel, konkrétně snížení počtu výkyvů hladiny cukru v krvi.  Metabolismus cukru totiž negativně souvisí s rozvojem nebo průběhem většiny civilizačních onemocnění od alergií, ekzémů, kožních problémů, cukrovky, vysokého tlaku, přes mnoho dalších až po rakovinu. Přečtete si více o tom, proč je 5 jídel denně mýtus a méně je více.

Úspora času a energie

Krabičková dieta vám ušetří hodiny strávené plánováním, nákupem a vařením. Všechny pokrmy jsou profesionálně připraveny a doručeny přímo k vašim dveřím, takže se můžete soustředit více na práci, rodinu a relaxaci.

Podpora komplexního zdraví

Díky optimálnímu poměru živin (méně sacharidů, minimum antinutrientů nebo alergenů) podporuje krabičková dieta také hormonální rovnováhu a posiluje imunitní systém. Jídla v našich krabičkách jsou sestavena tak, aby byla šetrná k imunitnímu systému a nedráždila zažívací trakt, a zároveň si zachovala svou skvělou chuť.

Pozitivní vliv na duševní pohodu

Správně vyvážená strava má obrovský vliv nejen na tělo, ale i na mysl. Bylo prokázáno, že konzistentní a nutričně bohatá strava (na mikroživiny jako jsou minerály, vitamíny, stopové prvky a enzymy)  dokáže dlouhodobě zlepšit náladu a celkovou psychickou pohodu.

Dlouhodobý a udržitelný efekt

Naše krabičková dieta je navržena s ohledem na dlouhodobou udržitelnost. To znamená, že pomáhá nejen v krátkodobém hubnutí, ale také podporuje dlouhodobé udržení ideální hmotnosti a může pozitivně ovlivnit řadu zdravotních stavů, jako jsou problémy s metabolismem sacharidů, obezita, diabetes a vysoký krevní tlak.

Proč krabičková dieta Nutric Bistro

Nejvyšší kvalita: Naše jídla jsou připravena z nejlepších surovin, bez přidaných cukrů, ochucených mléčných výrobků a s minimálním množstvím pečiva. Nepoužíváme žádné polotovary ani konzervanty. 

Vědecky podložené: Krabičkové programy jsou založeny na pevných vědeckých poznatcích a pečlivě sestaveny výživovými specialisty s ohledem na váš zdravotní stav, stanovené cíle a množství fyzické aktivity. 

Chutné a efektivní hubnutí: Naše diety podporují hubnutí bez pocitu hladu, s denními kalorickými příjmy 1700, 1900 nebo 2300 kcal. Využijte naši kalorickou kalkulačku pro výběr ideální varianty. 

Účinné a jednoduché stravování: Program je založený na co nejmenším počtu jídel denně (tzn. 3 jídla: snídaně + oběd + večeře), aby vytvářel časový prostor pro trávení a regeneraci organismu. Jídla jsou balena ve 100% recyklovatelných obalech, které neuvolňují škodlivé látky. 

Podpora nových stravovacích návyků: Naše diety usnadňují dodržování stravovacích doporučení a šetří čas při plánování, nákupu a vaření. Jednoduše si užijte chutné jídlo bez práce a starostí. 

Flexibilita pro reálný život: Dietní program je flexibilní a umožňuje odchylky kvůli cestování nebo společenským aktivitám. Není to přísná dieta, ale spíše životní styl, který podporuje dlouhodobé zdravé návyky. 

Skvělá chuť: I při zdravém stravování si můžete dopřát vynikající chuť. Naše jídla připravujeme tak, abyste si mohli užít plnohodnotnou chuť a vysokou kvalitu bez kompromisů. 

V naší nízkosacharidové krabičkové dietě i její bezlaktózové paleo variantě dáváme velký důraz na vysoký podíl bílkovin a zdravých tuků a omezení sacharidů. To v praxi znamená větší porce masa a zajímavé zeleninové přílohy, které vás zasytí a nevyřadí z provozu. 

Místo těstovin, rýže a brambor se můžete těšit na pečené dýňové, batátové a celerové hranolky, cuketové špagety, hráškové pyré, petrželové dukáty, květákovou rýži a mnoho dalších skvělých a pestrých příloh.

Krabičková dieta, která se vám přizpůsobí

 • 3 různé programy – Lowcarb, Bezlaktózové paleo, FIT.
 • 2 nebo 3 velká jídla denně (se snídaní nebo bez snídaně).
 • Jídla jsou vždy čerstvá a uvařená jen pár hodin před rozvozem.
 • 350+ receptů v každém programu, rotujících každých 4-6 týdnů.
 • Jídla rozvážíme na 1-7 dní v týdnu.
 • Kompletní výživové údaje na etiketě, nemusíte hledat nic na internetu.
 • Rozvoz po Praze 1 chladírenskými vozy ráno nebo večer 3x týdně, nebo osobní odběr každý den na 15 odběrných místech po celé Praze.
 • Flexibilní plánování rozvozu je snadné a pohodlné přes naši online samoobsluhu.
 • Akceptujeme všechny  elektronické stravenky Up, Edenred, Sodexo(Pluxee), Benefity, Benefit+, a Mojestravenka, 
 • Dostupné slevy a flexibilní platby – Při objednávce krabičkové diety si můžete zvolit delší časový úsek (až 8 týdnů), a díky tomu využít slevu až 8 %. Zároveň si můžete platbu rozložit do tří splátek (bez úroků a skrytých poplatků). Při objednávce si jednoduše zvolíte možnost platby na třetiny, budete přesměrováni na platební bránu a provedete první platbu. Další dvě splátky budou strženy automaticky v měsíčních intervalech.

Recenze zákazníků z Praha 1

Valshle
30. května 2024
Pro krabicky jsme se s manzelem rozhodli z duvodu pracovniho vytizeni. Zkousela jsem pred Nutric Bistrem i jinou spolecnost a po vyzkouseni Nutric Bistra jsem uz zustala u nich. Jidla jsou moc chutna a s manzelem mame jistotu, ze se kazdy den dobre najime.
Jiří Krčál
11. listopadu 2023
Žasnu nad tím, že někdo dokáže uvařit tak chutné jídlo. Vyzkoušel jsem už 6 firem s rozvozem krabiček. A konečně jsem našel favorita, u kterého budu moci zůstat trvale. Místo obvyklých 5 krabiček tu jsou pouze 3 jídla denně – ale zato velké porce. Cením si i toho, že je v Low carb jídelníčku velmi často i vepřové – to u konkurence nebývá zvykem – na co jsem narazil jinde, bylo v 90% dokola jen samé „dietní“ kuřecí, krůtí. Miluji vepřové a miluji vaše krabičky 🙂 Hubnu z větší hmotnosti, ale jídlo plánuji objednávat i po zhubnutí – je fakt skvělé, prosím jen tak dál a hlavně nic neměňte 🙂
Barbora Klímová
19. května 2024
Neuvěřitelná práce všech zúčastněných! Jídla jsou moc dobrá a rozmanitá, z čerstvých a kvalitních surovin, velikost porcí je akorát, nehladovím a vůbec nemám pocit, že jsem na dietě. Navíc jsou v Nutricu moc milí, majitel David reaguje přes mail rychle a nic pro něj není problém, komunikace s ním je naprosto úžasná. Když se dozvěděl, že jsem celiak a musím jíst striktně bezlepkově, místo toho, aby mě odbyl, okamžitě mi vyšel vstříc. Díky Nutricu mám tak pravidelné kvalitní, zdravé a 100% bezlepkové jídlo bez toho, aniž bych musela v deset večer stát u plotny.

Rozvoz krabičkové diety na Praha 1

Jídla vozíme 3x týdně vždy na 2-3 dny najednou. Den dopředu dostanete SMS s přesným časem doručení. Přečtěte si vše o rozvozu krabiček.

Vyberte si dny a časy rozvozů:

 • Po + St + Pá (7:00–10:30)
 • Ne + Út + Čt (17:00–22:00)

Odběrná místa Praha 1

Praha 1: Fitness Vagon, Národní

Adresa: Národní 961/25, 11000 Praha

Google mapySeznam mapy

Otevírací doba:

Pondělí-pátek: 7–21:00h

Sobota: 10–18:00h

Neděle: 14–20:00h

Praha 1: Lékárna Těšnov, Florenc

Adresa: Těšnov 1, 11000 Praha

Google mapySeznam mapy

Otevírací doba:

Pondělí-pátek: 8–18:30h

Sobota-neděle: Zavřeno

Krabičkovou dietu Nutric Bistro rozvážíme po celé Praze

 • Krabičková dieta Praha 1
 • Krabičková dieta Praha 2
 • Krabičková dieta Praha 3
 • Krabičková dieta Praha 4
 • Krabičková dieta Praha 5
 • Krabičková dieta Praha 6
 • Krabičková dieta Praha 7
 • Krabičková dieta Praha 8
 • Krabičková dieta Praha 9
 • Krabičková dieta Praha 10
 • Krabičková dieta Praha 11