Co dobrého dostanete ve své krabičce?

.

.

Minut čtení:
2

Co dobrého dostanete ve své krabičce?

Aktuální jídelníček na celý týden najdete na našem webu na stránce menu na tento týden. Je vždy aktuální na dané období. Jídla, která připravujeme, se snažíme do menu zařazovat tak, aby se vhodně doplňovala

a zbytečně se neopakovala. Každý den, pokud si objednáte 3 jídla, má celkovou kalorickou hodnotu 1900 kcal. Každé jídlo má tedy hodnotu přibližně 635 kcal. Na výběr máte také ještě varianty 1700 a 2300 kcal. Do budoucna přibude varianta 1400 kcal, pokud byste si připadali, že děláme porce, jako pro dřevorubce 🙂

Co dobrého dostanete ve své krabičce?

Pokud si nejste jisti, kolik kalorií potřebujete, rádi vám poradí naši výživoví specialisté Evča Hanzalová a fitness trenér Martin Schmiedel. Pro výpočet doporučené kalorické hodnoty krabiček prosím vyplňte naši kalkulačku.

Denní příjem sacharidů se pohybuje mezi 70 g až 80 g, příjem bílkovin je 90 až 100 g a příjem tuků 110 až 120 g

Makroživiny máme také v malíku. Jídlo má vyvážený obsah sacharidů, bílkovin i tuků. I když se snažíme sacharidy držet trochu na uzdě. U Lowcarb (LCHF nebo nízkosacharidové stravování) je to jasné. Ale snažíme se i u Paleo i veganských krabiček. U LC se hodnoty pohybují zhruba takto: Denní příjem sacharidů se pohybuje mezi 70 g až 80 g, příjem bílkovin je 90 až 100 g a příjem tuků 110 až 120 g.

Rajčata nejím

Naši krabičkovou dietu si můžete přizpůsobit

U jednotlivých jídel jsou v závorkách uvedeny alergeny, resp. jejich číslo. Vysvětlení, o jaký alergen se jedná, najdete také v přehledu nejčastějších alergenů. V případě individuálních potřeb, toho, co nemáte rádi nebo vám nedělá dobře, můžete si naši krabičkovou dietu přizpůsobit.

Co bude dnes k večeři?

Pokud váháte, co budete jíst, ať už se rozhodnete pro whole30, low carb nebo veganskou variantu, podívejte se i na naše ukázkové jídelníčky.

Pokud jste si ještě neobjednali, máte možnost vyhnout se některým surovinám, které třeba nemůžete nebo nechcete dostávat. Změnu lze provést i v průběhu odběru krabiček, reagujeme rychle a jsme flexibilní. Máte alergii? Nemáte rádi játra? Nechcete jíst vepřové nebo hovězí maso? Žádný problém!

Jídlo vždy splňuje nároky daného výživového směru – ať už je to paleo nebo low carb. A dál? To se ještě uvidí 😊

Vyzkoušejte krabičkování hned teď.

Neváhejte nás kontaktovat na našem Facebooku, Instagramu, Twitteru nebo e-mailu ahoj@nutricbistro.cz.