Co dobrého od nás dostanete? Aneb Jídelníček na celý týden.

.

.

Minut čtení:
2

Co dobrého od nás dostanete? Aneb Jídelníček na celý týden.

https://www.nutricbistro.cz/ https://www.nutricbistro.cz/

Jídelníček najdete na našem webu nutricbistro.cz. Je vždy aktuální na daný týden a koncem týdne přidáváme i menu na další týden.

Jídla, která připravujeme, se snažíme do menu zařazovat tak, aby se vhodně doplňovala a zbytečně se neopakovala.

Každý den, pokud si objednáte 3 jídla, má celkovou kalorickou hodnotu 1900 kcal. Každé jídlo má tedy hodnotu přibližně 635 kcal.

Nyní jsme přidali ještě varianty 1700 a 2300 kcal. Pokud si nejste jisti, kolik kalorií v jídle potřebujete, rádi vám poradíme.

U jednotlivých jídel jsou v závorkách uvedeny alergeny, resp. jejich číslo. Tam najdete také seznam jednotlivých alergenů.

Pokud váháte, co budete jíst, ať už se rozhodnete pro whole30, low carb nebo vegetariánskou nabídku, podívejte se i na naše ukázkové jídelníčky nebo aktuální jidelníček na tento týden.

Pokud jste si ještě neobjednali, máte dokonce možnost vyhnout se některým surovinám, které třeba z důvodu alergie nebo intolerance nemůžete nebo nechcete dostávat.

Jídlo vždy splňuje nároky daného výživového směru – ať už whole30, low carb, fit nebo vege bez masa.

V souladu s přínosy krabičkových diet, jak jsou popsány v článku o jejich překvapivých výhodách, náš týdenní jídelníček zajišťuje vyvážené a nutričně bohaté stravování s ohledem na váš čas a pohodlí. Tímto způsobem podporujeme nejen zdravé stravovací návyky, ale také nabízíme efektivní řešení pro ty, kteří chtějí udržet zdravý životní styl bez zbytečného stresu z plánování a přípravy jídel.

Co dobrého od nás dostanete? Aneb Jídelníček na celý týden.
Dobroty z jídelníčku

Za pár týdnů přibude i fit a fitness nabídka.

A dál se uvidí 😊 Z vašich ohlasů víme, že byste rádi třeba i paleo nebo keto.

Nebo ještě něco jiného?

Neváhejte nás kontaktovat na našem Facebooku, Instagramu, Twitteru nebo e-mailu.